Smutny widok na grobie Boczka z “Kiepskich”. Fani zapomnieli o gwiazdorze?

To smutne, że tak szybko zapominamy o zmarłych idolach. Gdy aktor Dariusz Gnatowski żył, był uwielbiany przez telewidzów. A śmierć aktora wcielającego się w rolę Arnolda Boczka w “Świecie według Kiepskich” zmartwiła fanów serialu. Jak dziś wygląda grób aktora? Przedstawia smutny widok. Jest bardzo skromnie.

Dariusz Gnatowski zmarł 20 października 2020 r. Aktor trafił do szpitala w ciężkim stanie. Miał zapalenie płuc i problemy z oddychaniem. Lekarzom nie udało się go uratować. Ku rozpaczy bliskich i przyjaciół serialowy Boczek odszedł w wieku zaledwie 59 lat. Po śmierci okazało się, że miał koronawirusa.

Pogrzeb Gnatowskiego odbył się 3 listopada 2020 r. w samo południe na Cmentarzu Podgórskim w Krakowie. Aktor przez wiele lat był związany z Krakowem, tu studiował, a potem grał w teatrach. Był ceniony i lubiany nie tylko za poczucie humoru, ale i za wielką życzliwość, jaką miał dla innych. Ostatnie lata życia spędził w podkrakowskim Gorzkowie k. Wieliczki. Wraz z żoną i córką przeprowadzili się tu do wymarzonego domu. Rodzinne szczęście przerwała jego nagła śmierć.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts