Danuta Holecka odchodzi z TVP. Internauci organizują akcję pożegnalną. Ale ubaw!

Ostatnio w mediach pojawiły się informacje, że z “Wiadomości” TVP odchodzi Danuta Holecka. Prezenterka telewizyjna miała już złożyć wypowiedzenie, a jej praca w Telewizji Polskiej zakończy się 12 grudnia. Internauci zorganizowali specjalną akcję, aby “godnie” pożegnać jedną z głównych twarzy TVP.

Danuta Holecka pracę w Telewizji Polskiej zaczęła w 1993 r. Przez kolejne lata regularnie pojawiała się na głównej antenie, ale też na TVP Info, czy TVP3. Od 2016 r. prowadzi “Wiadomości”, a od czterech lat jest szefem tego serwisu informacyjnego. We czwartek 30 listopada media obiegła informacja, że Danuta Holecka pożegnała się z pracą w TVP. Portal naTemat.pl podał, że 55-latka podpisała już wypowiedzenie.

Dokumenty zostały już podpisane. Ma odejść 12 grudnia za porozumieniem stron z rocznym okres wypowiedzenia

– mówi informator serwisu.

Danuta Holecka żegna się z TVP. Internauci organizują specjalną akcję

Po ogłoszeniu odejścia Danuty Holeckiej z TVP w sieci zawrzało. Internauci zorganizowali specjalną akcję “Wielkie narodowe oglądanie ostatnich »Wiadomości« z Danutą Holecką”

Sytuacja jest niezwykle, nie bójmy się tego słowa, dramatyczna, a może nawet historyczna! Połączmy się w tej trudnej chwili w wielką wspólnotę gorących serc — dla pani Danuty! Apelujemy o dopisanie się do wydarzenia! Data może ulec zmianie, szanowni państwo, ale nasze gorące uczucie do pani Danuty — nie!

— napisał żartobliwie administrator akcji w jednym z komentarzy.

“Szanowni państwo, to straszne — niekwestionowana królowa polskiego kineskopu odchodzi! Bądźmy z nią w trakcie jej ostatniego występu! Bijmy rekord oglądalności dla Danuty! #DanutaNieOdchodź!” — czytamy.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts