Nicola nie odpuszcza Darkowi. Odniosła się do obraźliwej wypowiedzi z finału

Nie ustaje napięta atmosfera między Darkiem, a Nicolą po finale “Rolnika”. Mężczyzna nie tylko “zerwał” z kandydatką na żonę, ale nie oszczędził jej przykrych słów. Zarzucił dziewczynie m.in. to, że “nie potrafi donieść herbaty do stołu”. Niedoszła wybranka rolnika odniosła się do tych zarzutów, nagrywając prześmiewcze wideo na Instagramie.

W niedzielę 10 grudnia zakończyła się 10. jubileuszowa edycja programu “Rolnik szuka żony”. Widzowie TVP z niecierpliwością oczekiwali do 12. odcinka, aby dowiedzieć się, jak potoczyły się losy uczestników po tym, jak wyłączono kamery. Marta Manowska spotkała się z rolnikami i rolniczkami w Kazimierzu Dolnym. Brała też udział w rozmowie z uczestniczkami i uczestnikami, którzy przyjechali na gospodarstwa głównych bohaterów programu. Nie brakowało wzajemnych oskarżeń.

Darek i Nicola z “Rolnik szuka żony”. Fatalny koniec relacji i gorzkie słowa podczas finału

Podczas finałowego odcinka Darek postanowił zerwać z Nicolą. Dziewczyna nie kryła smutku. Okazało się, że mężczyzna postanowił również powiedzieć jej wiele przykrych słów. Jako uzasadnienie swojej decyzji zwrócił się do obecnej przy rozmowie Marty Manowskiej. – Straciła w oczach przy bliższym poznaniu. Zachowywała się jak dziecko – powiedział. – Nie umiała szklanki z herbatą donieść do stołu. Dla mnie to jest nie do zaakceptowania – kontynuował.

Nicola nie kryła zaskoczenia. Była zszokowana wypowiedzią ex-partnera. – To jak mnie teraz potraktowałeś… – zaczęła – Ja cię przedstawiałam wszystkim jako mojego chłopaka. Wszyscy widzieli, jakie mam do ciebie uczucia i tobie też mówiłam o nich – dodała ze łzami w oczach. — Ja nie czułem niczego więcej do ciebie — Odparł niewzruszony Darek.

Nicola wyjawiła, że kiedy para była sama, Darek chętnie inicjował pocałunki, czy przytulanie. Jej zdaniem dawał jasne sygnały, że ta relacja jest dla niego ważna.

Nicola z “Rolnika” opublikowała prześmiewcze wideo. Uderzyła w Darka!

Nicola na swoim InstaStories opublikowała zabawny film, na którym niesie… tacę z herbatą. Wideo podpisała słowami:

Poćwiczyłam i już mi wychodzi

Kiedy dziewczyna donosi herbatę do stolika, w tle słychać gromkie brawa. Cała scenka jest oczywiście odniesieniem do ikonicznej wypowiedzi rolnika.

Nicola z "Rolnika" na Instagramie
Nicola z “Rolnika” na Instagramie

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts