“Pełzające nastolatki” opanowują polskie sklepy. Ludzie patrzą i nie wierzą

“Pełzające nastolatki” — to nowy trend podbijający polskiego TikToka. W sieci prawdziwą furorę robią filmiki, na których młodzież przemierza galerie handlowe, poruszając się… na czworaka. Jeśli jeszcze nie natknęliście się na “pełzaki”, niewykluczone, że niebawem tak się stanie. Ich armia rozrasta się bowiem w ekspresowym tempie.

40 milionów wyświetleń — tyle razy obejrzany został na TikToku filmik z warszawskiej Galerii Bemowo, na którym widać grupę nastolatków poruszających się na czworaka po strefie gastronomicznej. Wężyk “pełzających” próbuje dostać się za kasy sieci KFC, ale zostaje stamtąd przepędzony. Młodzież przenosi się więc w obszar stolików.

Nowy trend podbija polskiego TikToka. “Pełzające nastolatki” można spotkać w galeriach handlowych

Nagranie zostało opublikowane przez użytkownika “Crawly_possessed” (ang. “opętany pełzaniem”), który zapoczątkował trend w Polsce. Początkowo autor konta publikował filmiki, na których sam porusza się na czworaka w różnych miejscach publicznych w Warszawie. Z czasem zaczęły do niego dołączać kolejne osoby.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts