Twarda deklaracja Miłosza Kłeczka. “Gdy będą chcieli nas wyprowadzić…”

Według informacji kilku portali Miłosz Kłeczek, jeden z najbardziej znanych dziennikarzy telewizji publicznej, ma zakończyć z nią współpracę w połowie grudnia. Sam zainteresowany lakonicznym wpisem na platformie X (ex-Twitter) zaprzeczył tym doniesieniom. W obszerniejszej wypowiedzi medialnej wyjaśnił, jakie są jego plany i co zamierza zrobić, “gdy będą chcieli nas wyprowadzić”.

Ruchy tektoniczne w mediach publicznych nabierają tempa. Niekorzystny dla strony rządowej wynik wyborów spowodował, że wielu dziennikarzy kojarzonych z rządem PiS pożegna się z anteną. Donald Tusk już od dawna zapowiada zmiany w tej instytucji. Miłosz Kłeczek w prowadzonych przez siebie programach zasłynął wdawaniem się w karczemne awantury z politykami opozycji, która już wkrótce zamieni się w stronę rządową, więc miejsca w TVP raczej nie zagrzeje.

Miłosz Kłeczek rozstaje się z TVP?

Miłosz Kłeczek od 2020 r. prowadzi w TVP Info własny program — “Kasta”. Jest także współgospodarzem programów: “Woronicza 17″, “Minęła 8”, “Za czy przeciw?”oraz “Strefa starcia”. Szczególnie ten ostatni tytuł wydaje się pasować do medialnego wizerunku dziennikarza, który swoją karierę zaczynał w 2012 r. w TVN Meteo. Obecnie, jako obrońca polityki rządu PiS, nie stroni od ostrych dyskusji politycznych, a wygląda wręcz na to, że w kategorii telewizyjnych awantur z zapraszanymi do studia gośćmi znajduje się w ścisłej krajowej czołówce.

Powiedział, co zrobi, “gdy będą chcieli nas wyprowadzić”

Jednak on sam zdementował tę informację lakonicznym wpisem na platformie X (ex-Twitter): “Jestem w biegu, więc krótko. Zostaję do końca”. Po kilku godzinach na portalu wpolityce.pl pojawiła się jego szersza wypowiedź.

— Zostaję do końca, niezależenie od tego, kiedy on nastąpi, czy w grudniu, czy w styczniu. Gdy będą nas chcieli wyprowadzić, to wyjdę jako ostatni albo jeden z ostatnich. Jestem związany z Telewizją Polską i zamierzam wraz z moimi kolegami i koleżankami do końca walczyć o jej dobre imię

— oświadczył stanowczo Miłosz Kłeczek.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts