USA. Kobieta zostawiała dwójkę małych dzieci w aucie i poszła do sklepu. Pojazd się zapalił

24-latka z USA zostawiła dwójkę dzieci w samochodzie przed centrum handlowym na Florydzie i poszła do sklepu kraść. W tym czasie jej auto stanęło w płomieniach. Na pomoc dzieciom rzucili się przypadkowi świadkowie.

24-letnia Alicia Moore zaparkowała swój pojazd przed domem towarowym Dillard’s w centrum handlowym Oviedo na Florydzie. W aucie zostawiał dwójkę małych dzieci-  przekazał portal DailyStar.

Pochodząca z Orlando kobieta skierowała się do sklepu z nieznanym mężczyzną, gdzie – jak przekazała policja – dokonała kilku kradzieży.

Pożar samochodu

W tym czasie, jej auto zapaliło się. Po pojawieniu się płomieni świadkowie pomogli uratować znajdujące się w środku dzieci. Jedna z osób doznała poparzeń pierwszego stopnia twarzy.

Auto całkowicie spłonęło. Tylne i przednie szyby samochodu roztrzaskały się i uszkodziły pobliskie pojazdy. Na miejscu pojawiła się straż pożarna.

Nagraniu z incydentu udostępniono w internecie. Nie wiadomo jeszcze, co było przyczyną pożaru.

Areszt dla 24-latki

Kobieta opuściła centrum handlowe po godzinie i dopiero wtedy odkryła, że jej samochód spłonął. Wówczas 24-latka porzuciła skradzione przedmioty i pobiegła w kierunku auta.

Moore została aresztowana w środę. Oskarżono ją zaniedbanie dzieci oraz o kradzież.

Kobieta trafiła do aresztu w hrabstwie Seminole.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts