Myślała, że ​​jej mąż ma dobry apetyt, ale okazało się, że to jego siostra kradnie jedzenie

Katarzyna stała przy otwartej lodówce i trzymała się głowę. Mąż wszystko zjadł. Nie wiedziała, gdzie zniknęło całe jedzenie. Jeszcze niedawno napełniła całą lodówkę i teraz była pusta.

Rozmowa z mężem nie przynosiła efektu, każda kończyła się skandalem. Irytowało ją to, że siedział w domu i drugi miesiąc próbował znaleźć pracę. Katarzyna była już przyzwyczajona do żucia chleba i picia samej kawy. Po pracy nie miała siły gotować, a jej mąż najwyraźniej uważał, że wraca najedzona.

– Jutro jadę do przyjaciela, muszę mu pomóc – krzyknął mąż z pokoju.

Katarzyna wcale się tym nie przejmowała – nie czuła się dobrze. Obudziła się rano z wysoką temperaturą, więc postanowiła zostać w domu. Wzięła lekarstwo i położyła się do łóżka.

Obudziła się przez szelest dochodzący z kuchni. Ktoś walił w pokrywki garnków i ciągle otwierał lodówkę. Hałas nie ustał, nawet ktoś zaczął śpiewać piosenki. Kobieta wstała i poszła sprawdzić, co się dzieje. To była siostra jej męża, z którą od dawna nie rozmawiały.

Ludmiła uważała, że ​​jej brat ma obowiązek dbać nie tylko o swoją rodzinę, ale także o nią. Budżet rodzinny często cierpiał z powodu tego, że mąż dostarczał siostrze dodatkowe dochody. A dziś sortowała produkty i umieszczała je w pojemnikach.

– No cześć! – powiedziała Katarzyna.

– Auć! Dlaczego nie jesteś w pracy? – Ludmiła była przerażona.

– Jestem chora. Najwyraźniej nie na próżno. I jak rozumiem, mój mąż wie, że przychodzisz tutaj?

– Sam zostawił mi klucze.

– Okazuje się, że nie ma dobrego apetytu, ale za to Ty masz długie i pazerne ręce.

– Jest moim bratem, mam pełne prawo przyjść do niego i wziąć trochę jedzenia dla moich dzieci.

– Tylko Twój brat nie pracuje i niczego nie kupuje. Ja nie mam zamiaru karmić dwóch rodzin.

– Cóż, nie rozumiesz, że sama nie mogę ich nakarmić?! Żal Ci kiełbasek i zupy?

– Oddaj klucze albo zadzwonię na policję. Musiałaś zapomnieć, że Twój brat nie ma nic wspólnego z tym mieszkaniem.

– Pójdziesz na policję przez zwykłą kiełbasę? Zabieraj te klucze! Powiem wszystko mojemu bratu, znalazł sobie żonę do niczego.

– Niech w niedalekiej przyszłości znajdzie inną.

Katarzyna po prostu wybuchnęła płaczem – przez cały ten czas robili z niej głupca. Nie uwierzyłaby, że to szwagierka kradnie jedzenie i czyści lodówkę, pozostawiając jedynie skórki chleba. Najbardziej denerwujące jest to, że mąż o tym wiedział i przez ten cały czas krył siostrę.

Cóż, można było się tego spodziewać. Jaka teściowa, takie dzieci. Matka męża przychodziła, kiedy miała ochotę i zabierała to, co przykuło jej uwagę.

Długo myślała co dalej, ale po chwili zadzwoniła do męża i powiedziała, że składa wniosek o rozwód.

– Pozwól mi wrócić do domu i porozmawiać o wszystkim. Nie zachowuj się w ten sposób – powiedział mąż.

– Nie chcę już rozmawiać, wszystko jest już dla mnie jasne.

– Jeszcze do mnie przyjdziesz. Zapamiętaj moje słowa!

Tacy ludzie się nie zmieniają, szkoda tylko zmarnowanej młodości. W tym momencie jej mąż stał się dla niej obcy, trzeba było tak zdecydować jeszcze wcześniej.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts