Był najpopularniejszym kotem w Szczecinku. Nie żyje Camper

Uwielbiał wylegiwać się całymi dniami na przystanku przy ulicy Jana Pawła II w Szczecinku (woj. zachodniopomorskie). Znał go niemal każdy mieszkaniec, a już na pewno wszyscy pasażerowie autobusów Komunikacji Miejskiej. Mowa o Camperze, najpopularniejszym kocie w Szczecinku. Niestety, jak donoszą lokalne media, 2 stycznia sympatyczny zwierzak odszedł na zawsze.

Czarno-biały sierściuch od lat mieszkał na przystanku w centrum miasta i towarzyszył podróżującym autobusem. Był uwielbiany przez mieszkańców Szczecinka.

Camper był bardzo przywiązany do swojego miejsca na przystanku. Miał tam swoją budkę, miski i kocyki. Jak informuje portal szczecinek.com, kociak nie był jednak bezdomny. Miał swoją właścicielkę i dom bardzo niedaleko, jednak upodobał sobie przystanek i tam spędzał większość czasu. Wcześniej zwierzak został adoptowany ze schroniska w Szczecinku.

Nie żyje Camper, najpopularniejszy kot w Szczecinku

Niestety, mieszkańcy miasta nie zobaczą już swojego ulubieńca. Portal szczecinek.com donosi, że 1 stycznia wieczorem strażnicy miejscy zabrali kota i interwencyjnie zawieźli do schroniska. 2 stycznia okazało się, że Camper nie przeżył nocy.

Z nieoficjalnych ustaleń portalu wynika, że kot nie posiadał obrażeń typowych dla wypadków komunikacyjnych. Niewykluczone, że do jego śmierci przyczyniła się huczna, sylwestrowa noc.Psikątek Tośkowej Ferajny / Facebook

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts