Kobieta postanowiła wyjść za mąż za ojca sześciorga dzieci. Jak w rezultacie wyglądało jej życie? Czy postąpiła słusznie?

Andrzej kilka lat temu został samotnym ojcem szóstki dzieci. Kiedy razem ze swoją żoną spodziewali się czwartego dziecka, jedno z badań USG wykazało, że kobieta nosi trojaczki. Tę wspaniałą wiadomość przyćmiła jednak pewna przeszkoda: w późniejszym okresie ciąży u kobiety zdiagnozowano raka. Po urodzeniu dzieci, dzielnie walczyła, ale niestety, rak zwyciężył, a on został bez wsparcia

Po tym wszystkim, co spotkało tę rodzinę, telewizja zrobiła o nich reportaż. Po emisji programu Andrzej otrzymał wiele listów i wiadomości z wyrazami wsparcia od współczujących kobiet, w tym jedną, która poruszyła jego serce. Ludmiła i on długo rozmawiali, ale potem postanowili umówić się na spotkanie. Andrzej przyjechał z dziećmi i był zachwycony, gdy jego nowa znajoma szybko znalazła z nimi wspólny język.

Para rozpoczęła romantyczny związek, a po pewnym czasie oboje wzięli ślub. Ludmiła miała syna z pierwszym mężem, ale jej życie nie było sielanką i trudno było jej cieszyć się urokami macierzyństwa. Oczywiście, było dla niej również ważne, by Andrzej zaakceptował jej dziecko. Tak się właśnie stało. Andrzej nawiązał równie dobrą relację z synem Ludmiły, jak ona z jego dziećmi.  Nie pozostawał też obojętny wobec niej: zawsze był przy niej i po pewnym czasie byli w stanie poradzić sobie z wszelkimi problemami.

Co najciekawsze, po kilku latach przygarnęli jeszcze dwoje dzieci: chłopca i dziewczynkę, którzy trafili do domu dziecka z dysfunkcyjnej rodziny. Teraz oboje są bardzo szczęśliwi, ponieważ mają dużą i przyjazną rodzinę, a wkrótce przeprowadzą się do nowego dużego domu.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts