Danuta Holecka rozpoczyna pracę w TV Republika. Niektórzy internauci nie mieli litości

Danuta Holecka poprowadzi piątkowe wydanie wiadomości w TV Republika o godz. 19.00. Władze stacji już oficjalnie poinformowały o nowej pracownicy stacji za pośrednictwem oficjalnych profili w mediach społecznościowych. W komentarzach internauci mają mieszane uczucia…

Danuta Holecka rozpoczęła pracę w Telewizji Polskiej w 1993 r. Przez kolejne lata regularnie pojawiała się na głównej antenie, ale też na TVP Info, czy TVP3. Od 2016 r. prowadziła “Wiadomości”, a od 2019 r. była szefem tego serwisu informacyjnego. Prezenterka telewizyjna odeszła z TVP jeszcze przed zmianami kierownictwa. 55-latka ostatni raz pokazała się w programie “Minęła 20” w TVP Info we wtorek 12 grudnia br.

Danuta Holecka oficjalnie w TV Republika. “Prawdziwe polskie wiadomości”

Danuta Holecka w piątek 29 grudnia br. poprowadzi serwis informacyjny na antenie TV Republika. Władze stacji poinformowały o tym za pośrednictwem oficjalnego profilu na X (dawniej Twitter).

“Zapraszamy na prawdziwe polskie wiadomości, dzisiaj o 19:00 w Telewizji Republika. Główne wydanie informacyjne poprowadzi Danuta Holecka” — czytamy na oficjalnym profilu TV Republika na X.

Danuta Holecka zaczyna pracę w TV Republika. “Szczujni ciąg dalszy”

Danuta Holecka została już oficjalnie ogłoszona jako nowa gwiazda stacji TV Republika. Internauci w mediach społecznościowych podzielili się swoimi odczuciami. Mają oni jednak różne opinie.

Co to są prawdziwe polskie wiadomości? Znowu rzeka kłamstw i szczucia?

Dziękuję Pani. Jest Pani wielka. Serce rośnie.

Chyba żarty, ale w prywatnej to sobie róbcie swój cyrk

Szczujni ciąg dalszy

Super!

Cudownie!!! Cieszę się, że znów Panią zobaczymy

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts