Weszła na drzewo w centrum Poznania. Nietypowa interwencja służb

Strażników miejskich z Poznania zaskoczyło zachowanie pewnej pani. Kamery monitoringu uchwyciły ją siedzącą na drzewie przy jednej z ulic w centrum wielkopolskiej metropolii. Gdy miasto budziło się do życia, jak gdyby nigdy nic siedziała na gałęzi między liśćmi. Na miejsce wysłano patrol policji. Okazało się, że miłośniczka bliskiego kontaktu z naturą jest trzeźwa.

Do niecodziennej interwencji poznańskiej straży miejskiej doszło w poniedziałek. Operator miejskiego monitoringu o godzinie 7:14 zauważył dziwne zachowanie kobiety.

Wspięła się ona na jedno z drzew rosnących przy ulicy Wrocławskiej i postanowiła posiedzieć wśród jego gałęzi.

Dziwne zachowanie kobiety. Wspięła się na drzewo

Na miejsce skierowano patrol straży miejskiej, a także policję.

– Kobieta zeszła o własnych siłach. Została wylegitymowana i pouczona o zachowaniu niezgodnym z prawem – powiedziała w rozmowie z “Faktem” rzeczniczka poznańskiej policji mł. asp. Marta Mróz.

Kobieta nie wyjaśniła, dlaczego wspięła się na drzewo. Jak ustalili mundurowi, w momencie zatrzymania była trzeźwa. Strażnicy miejscy podkreślają, że interwencja – szczęśliwie – zakończyła się jedynie na kilku połamanych gałęziach.

Sprawa mogła mieć jednak mniej szczęśliwy finał. Na zdjęciach opublikowanych przez poznańską straż miejską widać, że kobieta siedziała na wysokości, a pod nią znajdował się beton. Gdyby spadła z drzewa, mogłaby co najmniej się połamać.

 

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts