Internauci zawiedzeni Festiwalem w Opolu. Na artystów wylał się ogromny hejt

Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu dopiero co się rozpoczął, a już wywołał skrajne emocje. Widzowie byli wyraźnie rozczarowani. W sieci pojawiło się sporo złośliwych komentarzy, które celują nie tylko w organizatorów, ale również artystów występujących na scenie.

60. edycja Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu to niewypał

Festiwal w Opolu to jedno z najważniejszych wydarzeń w kraju. Niestety tegoroczna edycja nie spotkała się z pozytywnym odbiorem. Internauci na występach gwiazd nie zostawili suchej nitki.

60. edycja Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu odbywa się od 9 do 11 czerwca 2023 roku. Na scenie zapowiedzianych zostało wielu artystów- między innymi Halina MlynkovaMaryla Rodowicz, DodaJustyna Steczkowska, a nawet Edyta Górniak. Niestety pierwszy dzień wydarzenia nie przypadł do gustu fanom polskiej piosenki.

Internauci krytykują 60. edycję Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu

W opolskim amfiteatrze od piątku do niedzieli będą odbywać się koncerty takie jak: Wielka Gala – Od Opola do Opola, Debiuty, Premiery, Czas ołowiu, Cała sala śpiewa z nami, czyli hity opolskiej publiczności, a także koncert Ale To Już Było. Jest. I Będzie! 60 KFPP OPOLE 2023.

Niestety bogaty repertuar nie sprawił, że internauci byli bardziej łaskawi dla występujących gwiazd. Na Instagramie czy Twitterze można przeczytać opinie dość zawiedzionych gości oraz telewidzów.

“A ja będę odmienna w ocenie. Piosenki zupełnie nietrafione w jej wokal. Zmanierowana ……bardzo. Spieszy się być dorosła????? Szkoda” – pisała jedna z internautek o występie Węgiel.

“Tragedia” – można było przeczytać w komentarzach pod nagraniami z festiwalu na Facebooku.

“Słabiutki występ!” – czytamy w sekcji komentarzy pod postem z występem Mariny.

“A cóż to teraz za gwiazdy. Nagrają kilka utworów i wałkują to do emerytury” – pisała jedna z fanek festiwalu w sieci.

“Teraz będą Trubadurzy, czyli chałtura pana Lichtmana, który jako replacement zaangażował do składu syna Krzysztofa Krawczyka” – takie komentarze padały po występie “Trubadurów”.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *