Niepokojące wieści o związku Kurzajewskiego i Cichopek. Nadchodzi poważny kryzys i to ona jest temu winna

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewskie wydają się być niezwykle szczęśliwi. Razem w pracy i w domu, duet idealny. Niestety nad ich związkiem miały pojawić się ciemne chmury. Wszystko przez byłą żonę dziennikarza, Paulinę Smaszcz!

Związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

Związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego od początku budzi wiele skrajnych emocji. Duża część publiki cieszy się ich szczęściem, niektórzy mają ambiwalentne podejście do tego duetu, a jeszcze inni grzmią na nich w sieci i życzą szybkiego rozstania.

Do tej pory wydawało się, że prowadzący śniadaniówki nic sobie nie robią z krytycznych słów. Niestety na ich temat ciągle wypowiada się była żona Maćka, Paulina Smaszcz. Jej zachowanie bywa karygodne, a sama “kobieta petarda” wielokrotnie publicznie szydziła z Cichopek i oskarżała byłego o różne mniej lub bardziej poważne przewiny.

Ostatecznie zakochani nie wytrzymali i gwiazda TVP pozwała Smaszcz. O całym zajściu oczywiście poinformowała Paulina, która po raz kolejny w mocnych słowach podsumowała prezentera i jego nową wybrankę serca.

Wszystko wskazuje na to, że czarny PR, który serwuje im “petarda”, odbił się na ich relacji. Informator z otoczenia zakochanych donosi, że nie dość, że planowanego ślubu szybko nie będzie, to “Kurzopki” przechodzą pierwszy poważny kryzys!

Kryzys w związku Cichopek i Kurzajewskiego? W tle afera ze Smaszcz

Od rozwodu Smaszcz i Kurzajewskiego minęło kilka lat, jednak kobieta nadal ma do niego pretensje i publicznie pierze brudy. “Petarda” co chwilę grzmi w sieci i oczernia ojca swoich synów oraz jego narzeczoną. Partnerzy postanowili zatrzymać tę falę nienawiści z jej strony i przyszykowali pozew.

Cała ta sytuacja jest niezwykle stresowa, “Kurzopki” ciągle się wspierają, jednak zachowanie Pauliny daje się każdemu we znaki. Ostatnio nad związkiem Kasi i Maćka pojawiły się ciemne chmury, a ci muszą mierzyć się z poważnym kryzysem.

Kasia i Maciek przeżywają trudne dni. Jest to próba dla ich związku. Obydwoje mają świadomość, że Paulina wszelkimi sposobami stara się popsuć tę miłość. Jest piekielnie zazdrosna i żądna zemsty. Od każdego ze znajomych słyszą, że mówi o nich złe rzeczy. Dochodzą do nich różne plotki, których starają się nie przyjmować do siebie, ale nie jest im łatwo” – czytamy słowa informatora na łamach gazety “Świat Gwiazd”.

Smaszcz chce zniszczyć miłość Cichopek i Kurzajewskiego?

Z takiego obrotu spraw może być na pewno zadowolona była żona prezentera, która nigdy nie była zadowolona z faktu, że ten związał się z aktorką “M jak miłość”.

Pozew, który dostała Paulina, tak ją rozsierdził, że zaczęła atakować ich na wszystkich frontach. Paulina nie ma przyjaciół, którzy potrafią ja tonować. Naprawdę zachowuje się jak petarda, która atakuje i rani odłamkami wszystkich wokół. Cierpią jej bliscy, jej dzieci, a najbardziej dostaje się Kasi i Maćkowi” – podaje to samo źródło.

Cichopek i Kurzajewski postanowili oddalić się od medialnej afery i wybrali się w góry, tam z dala od medialnego zgiełku chcą odpocząć od tego, co wyprawia Paulina i mieć czas tylko dla siebie.

“Kasia jest bardziej ze świata show-biznesu, Maciej ze świata sportu. I nagle te dwa światy zaczęły się przenikać. Nie zawsze są zgodni co do podejmowanych decyzji, ale na szczęście nawet w trudnych momentach udaje się im dojść do porozumienia, bo po prostu się kochają. Dowodem na to są zdjęcia z Zakopanego. Kiedy Paulina starała się im dopiec, oni wyjechali, starali się odłączyć i pobyć razem. To jest ich sposób na takie sytuacje. Zresetowanie się i odcięcie” – czytamy w tabloidzie.

Myślicie, że w ich przypadku miłość zwycięży wszystko?

Kryzys w związku Cichopek i Kurzajewskiego? W tle afera ze Smaszcz /VIPHOTO /East News
Kryzys w związku Cichopek i Kurzajewskiego? W tle afera ze Smaszcz /VIPHOTO /East News

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *